Veronika Fey Křen

Terapeutka, mentorka, lektorka ženského leadershipu se specializací na průvodcování žen podnikatelek.

Bohaté zkušenosti a inspirace

Veronika má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti osobního rozvoje a ženského leadershipu. Věnuje se ženským tématům již 15 let. Stala se také uznávanou spisovatelkou a je autorkou úspěšných knih Být sama sebou a Pod maskou stín.

Vede inspirativní semináře pro ženy i páry a poskytuje přednášky zaměřené na ženský cyklus ve firmách. Její práce zahrnuje také individuální konzultace v oblasti osobního rozvoje a ženského leadershipu. Ve spolupráci s manželem, Petrem Janem Křenem, přednáší také Veronika o propojení ženského a mužského principu v pracovním i osobním životě.

„Pokud vy něco nezměníte, pak nic ve vašem životě se také nezmění.“

Veronika Fey Křen

Být sama sebou

To je hlavní cíl její práce. Veronika pomáhá především ženám zvýšit sebevědomí a sebehodnotu v osobním, pracovním i partnerském životě.

Do firem a k jednotlivým pracovním týmům přináší Veronika revoluční spolupráci, která transformuje nejen firemní kulturu, ale i pracovní prostředí. Nebojí se otevírat dveře nevšedním tématům, které posouvají celou firmu k úspěchu.

„Dělejte rozhodnutí, které změní váš život.

Veronika Fey Křen

Nechte se inspirovat

Přijměte výzvu a společně vykročme směrem k novým cílům. Získejte energii, nadhled a přesný směr pro vaši budoucnost. Veronika vám ukáže cestu k vnitřním proměnám a neomezeným příležitostem.

Začněme spolupráci

© Institut celostního leadershipu PJK