Náš příběh

Institut celostního leadershipu

Idea Institutu celostního leadershipu (ICL) vznikla v roce 2022 jako navazující projekt Petra Jana Křena na dlouhodobě existující PJK Academy. Petr Jan je autorem filosofie celostního leadershipu a tento přístup k byznysu a k životu celkově propaguje, šíří a také sám žije již mnoho let. Jsme první Institut, který se leadershipem zabývá komplexně a nabízí jednotlivcům, podnikatelům, týmům a firmám vše, co potřebují pro růst svého podnikání a kvalitního života pod jednou střechou.

Petr Jan má dlouholeté zkušenosti jak z oblasti leadershipu a osobního rozvoje, tak vlastního podnikání, mentoringu i vedení lidí. V rámci Institutu je proto brán při výběru lektorů velký zřetel na vlastní zkušenosti, zážitky a praxi.

„Neúspěch neexistuje. Buď jsi byl úspěšný, nebo ses učil.“

PETR JAN KŘEN

Co nabízíme

Zvyšujeme výsledky vašeho podnikání i kvalitu vašeho života. Cílem Institutu celostního leadershipu je být skrze akademie, semináře nebo individuální konzultace podporou všem, kdo se chtějí posunout dále ve svém byznysu, v životě nebo sami v sobě. Měníme myšlení, postoje a pohledy na manažerskou a podnikatelskou činnost. Dáváme nástroje a návody na realizaci vašeho úspěchu. Ukazujeme, že lze úspěšně propojit pracovní a soukromý život. Pomáháme objevit a rozvíjet osobní i firemní potenciál. Řešíme váš konkrétní problém či potřebu.

Zakládáme si na individuálním přístupu s maximální přípravou.

Proč byste do toho měli jít s námi

Máme zkušenosti. Jsme autentičtí. Jdeme do hloubky. Nebojíme se témat, která jsou pro ostatní tabu. Nejsme jako tradiční lektoři, kteří se zaměřují na jednu část problému. Věnujeme se vám a vašim potřebám komplexně. Inspirujeme vás a motivujeme k růstu vašeho podnikání, týmu, úspěchu a celkové životní kvality. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a kvalitní péči. Chceme sledovat váš vývoj a společně s vámi se radovat z vašich úspěchů.

UPOZORŇUJEME… jdeme do jádra problému a díváme se pravdě do očí. Do spolupráce s námi potřebujete i určitou dávku „odvahy“. Musíte chtít vy sami! Chtít věci slyšet, zamýšlet se nad nimi a měnit je.

„Investice do sebe je jedinou investicí, o kterou nemůžete nikdy přijít.“

petr jan křen